Aysun CAN
info@aysuncan.com.tr
Okunma Sayısı: 2503
Aysun CAN

KEMDER Kadınlar Komisyonu’ndan KTO Başkanı Sibel MORALI’ya Ziyaret!

16 Mayıs 2017 tarihli yazısı

1kemder

 

Alpay HACIOĞLU başkanlığında, KEMDER Kadınlar Komisyonu, Körfez Ticaret Odası başkanı sayın Sibel MORALI’yı makamında ziyaret ederek yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sibel MORALI’yı makamında ziyaret eden KEMDER bayan komisyon üyeleri, KTO ile ortak geliştirilebilecek sosyal sorumluluk projeleri hakkında fikir alış verişinde bulundu.

 

Kadınların iş dünyasında yaşamış olduğu zorluklara da değinilen toplantıda, kadın dayanışmasının önemine vurgu yapıldı. Birlik ve beraberlik içerisinde büyük başarılara imza atılacağı gibi, zorlukların da üstesinden daha kolay gelinebileceği konuşuldu.

 

Sanayi ve Ticaret dünyasının önemli merkezlerinden biri olan Körfez Ticaret Odası’nda bir kadın başkanın olması bizler için gurur vericidir.

 

KEMDER Kadinlar Komisyonu olarak, gerek iş dünyasında gerekse girişimciliği ile kadınlarımıza rol model olan Sibel MORALI’ya görevinde başarılar diliyoruz. Bizleri makamında ağırladığı için kendisine sonsuz saygı ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Aysun CAN

www.aysuncan.com.tr

 

Bu Haber/Yazı yoruma kapatılmıştır.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404