Akın ERCAN
gonul_caelik41@hotmail.com
Okunma Sayısı: 2507
Akın ERCAN

Tek Türkiye…

12 Aralık 2016 tarihli yazısı

Son zamanların bilançosu fazlaca ağır geldi. Geçmişteki karanlık zihniyetin ayak sesleri günümüzde de yürekleri yakmaya devam etti.

Terörü lanetleyerek, sosyal medyadan beddualar ederek, duygusal çöküntü hallerimizi satırlara dökerek terörü bitiremeyiz. Uzun vadeli, sosyolojik ve insan ayrımı olmayan bir yol haritası çizmek zorundayız.

Bir can bile değerli çok değerliyken canice katledilen vatandaşlarımızı, emniyet güçlerimizi, askerlerimizi sayılara dökemeyiz.

Bizler; Türk, Kürt, Laz, Sağ, Sol kavgası ile Din, Dil ayrımı yaptığımız sürece filler tepişmeye çimenlerde ezilmeye devam eder.

Hayat devam ediyor. Maalesef devam ediyor. Ama nasıl devam ediyor? Gelin bunu bir de evladını kaybetmiş analara, sevdiğini kaybetmiş eşlere, babasını kaybetmiş çocuklara sorun. Hayat gerçekten devam mı ediyor? Yoksa devam etmek zorunda olduğu için mi devam ediyor?

Şu an güzel Ülkemiz üzerinde oynanan bu korkunç oyundan kurtulmanın tek çaresi var. Din, dil, Sağ, Sol, Kürt, Türk ayrımı yapmadan, saf tutup kutuplaşmadan bir birimize sahip çıkmalıyız. Saf tutmak, kutuplaşmak gücümüzü böler ve bizleri de yok etmenin eşiğine getirir.
Ben, sen yok BİZ var TÜRKİYE var!

Tüm şehitlerimizi rahmet ve saygı ile anıyor, acılı ailelerine başsağlığı diliyorum…

Saygılarımla…

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404