akkurt 2

YILDIZLI’DAN HIZIR ORUCU ZİYARETİ

flpanel

Haber
flpanel

CHP’nin genç il başkan adayı Harun Yıldızlı, alevi vatandaşlar için son derece önemli olan hızır orucu etkilikleri kapsamında Tavşantepe Cem Evi’nin ziyaret ederek mahalleli ile bir araya geldi

CHP’nin gençliğiyle ön plana çıkan başarılı il başkan adayı Harun Yıldızlı geçtiğimiz gün Alevi vatandaşlar için son derece kutsal dönemlerden bir tanesi olan Hızır Orucu kapsamında Tavşantepe Cem Evi’nin ziyaret ederek Cemevi’nin önde gelen isimleri ve bölgede yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi. Etkinlikte geçmiş dönem il gençlik kolları başkanlarından Ozan Aksu, Tavşantepe Cem Evi dedelerinden Ali Ekber İncesu ziyarete katılan önemli isimler arasındaydı.

KARDEŞLİK İLKESİYLE BAĞLIYIZ
Konu ile alakalı bir açıklama yapan YIldızlı; Alevi vatandaşlarımız hem partimiz hem de bizler için bu ülkenin diğer tüm değerleri gibi son derece önemlidir. Bizler her ne kadar bu kutsal günde bir ziyaret gerçekleştirmiş olsak da, onlar da diğer tüm değerlerimiz gibi mezhebine göre ayırmadığımız, kardeşlik ilkesiyle bağlı olduğumuz, haklarını savunduğumuz yeri geldiğinde ise haklarımızı savunan can dostlarımızdır. Bu kutsal gün vesilesiyle tüm alevi dostlarımızın, alevi canlarımızın hızır orucunu kutluyorum” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404