akkurt 2

Şensoy: KİMSEYE DESTEK VERMİŞ DEĞİLİM

Haber

CHP’de bu ara dolaşan asparagas haberler aldı başını gidiyor. Yayınlanan tüm haberlerle ilgili sonkocaeli.com olarak görüşlerine bavuruyoruz. Bu önemli isimlerden bir diğeri ise FErhan Şensoy. Kendisine telefonla ulaşarak görüşlerini ve hakkındaki Erenkaya’yı destekliyor iddialarını sorduğumuz Ferhan Şensoy;

 

Bu konu ile ilgili henüz net bir görüşüm olmadı. Kimseyle ilgili de net bir destek açıklaması yapmadım. Uzun yıllardır aktif siyaset anlayışının içerisinde değildim. İlçe başkanımıza da beni delege yazdığı için teşekkür ediyorum. Siyaset bu şekilde ben onu destekliyorum diyerek yapılmaz. Kadrolara bakılır, siyasete bakılır ve karar öyle verilir. İlçe başkanımızın il delegeleriyle yapacağı  toplantıda taleplerini dinleyeceğiz kararımızı ona göre vereceğiz” dedi.

 

BANA SORULMADAN YAPILMIŞ BİR HABER

 

Sözlerine devam eden Şensoy; Il delegeleri hiç kimsenin baskısı altında kalmadan ilçe başkanlarımızın genel merkezin özgür iradelerini yansıtacağı bir ilk kongresi olsun istiyorum. İl delegasyonunun üzerinde baskı unsuru oluşturulmasını doğru bulmuyorum. Birilerinin il başkanını tarif eder gibi açıklamalar yapması da doğru değil.

 

 

Ben Kartepe il delegeleri toplatısında görüşlerimi aktardım. Kesinlikle bana danışılmadan yapılan haberlere itibar edilmemesini isterim.  Bir partili olarak böyle demokratik olmayan olayların içerisinde olmam.Asparagas haberciliği de doğru bulmuyorum” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404