akkurt 2

YRF'li Öner: Mitingimize herkesi bekliyoruz

Yeniden Refah Partisi Başiskele İlçe Teşkilatı Yoğun Katılımlı Haftalık Yönetim Kurulu Toplantısı sonrasında İlçe Başkanı Mehmet Öner Basın açıklaması yaptı.

HABER SERVİSİ

Haber
HABER SERVİSİ

Yönetim Kurulu Toplantısının ana konusu Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan öncülüğünde 09/02/2019 Pazar günü Sakarya Kent Meydanı’ nda gerçekleşecek olan Seninleyiz Kudüs mitingi ile ilgiliydi.

 

"TÜM HALKIMIZI BEKLİYORUZ"


Öner açıklamasında, ABD Başkanı Trump ile İsrail Başbakanı Netanyahu' nun sözde " Yüzyılın Anlaşması" planı adı altında işgali meşrulaştırmaya çalıştıkları belirtilen açıklamaya istinaden; "Müslümanların ilk Kıblesi olan Mescid-i Aksa ve Kudüs, 1,5 milyar İslam dünyası için mukaddes ve asla vazgeçilemez bir mekandır. Hazreti Ömer, Selahaddin Eyyübi ve Sultan Abdülhamid Han'ın mirası olan Kudüs hakkında alınan bu kararı, tüm İslam alemine karşı bir provokasyon olarak değerlendiriyoruz. Bu kararı reddediyor, yok hükmünde görüyoruz. Kudüs sahipsiz değildir. 'Gün bu gündür' diyerek tüm halkımızı mitinge davet ediyoruz." dedi.

 Pazar Günü Yeniden Refah Partisi Başiskele İlçe Teşkilatı önünden Saat 12:00 da Seninleyiz Kudüs Mitingine araç kaldırılacaktır. Gelmek isteyenler 0541 297 33 24 numaralı telefondan ulaşabilirle

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404