akkurt 2

Akar Vurdu Gol Oldu: Puantajını Göndereyim, Odanıza Asın!

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar kart basmadığı için işten kovulan Taşantepe Mahallesi Muhtari İbrahim Efe’ye destek çıkan AKP’li vekilleri topa tuttu.

dali

Haber
dali

ÇERÇEVE YAPABİLİRLER Mİ?

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, işe gelmediği için işten çıkarılan muhtar İbrahim Efe’ye sahip çıkan AKP Milletvekilleri Mehmet Akif Yılmaz ve Radiye Sezer Katırcıoğlu’na yüklendi. Akar, “Milletvekili arkadaşlar acaba bu arkadaşın puantajına bakıp iş yerine gelip gelmediğini tespit etmişler mi? Puantajını resimli olarak gönderebilirim onlarda odalarına çerçeve yapabilirler’’ dedi

YADIRGAMIYORUZ

İzmit Belediyesi'nin, işe gitmediği ve kart basmadığı için iş akdine son verdiği İbrahim Efe’yi savunan AKP Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun sözlerine cevap veren CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ‘Kişi Kendinden Bilir İşi’diyerek tepki gösterdi. Akar açıklamasında “20 yıldır bu kentte ve AKP’li Belediyeler de ATM çalışanları dediğimiz bankamatik çalışanlarına yine AKP Milletvekillerinin sahip çıktığını görüyoruz. Ancak liyakat, adalet anlayışı olmayanların bugün kalkıp bu anlayışı savunmalarını da yadırgamıyoruz” dedi.

NEDEN SESİNİZ ÇIKMADI?

AKP Milletvekilleri Mehmet Akif Yılmaz ve Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun açıklamalarına atıfta bulunan CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, “Savundukları kişi Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanlığı yapacak, Tavşantepe'de muhtarlık yapacak (Ücretli), Belediyede görev alacak ama işe de uğramayacak. Akif Yılmaz Bey ve Radiye Hanım bu olaydan yola çıkarak CHP’ye çamur atacak. Haftalardır belediyelerdeki israfı, talanı, borçları, gayrimenkul gelirlerini, temsil giderlerinin nasıl keyfi kullandığını açıklıyorum. Mehmet Akif Yılmaz ve Radiye Sezer Katırcıoğlu neden sesiniz çıkmadı? Neden tek kelime etmediniz? Siz önce bunların hesabını verin ama milletvekiliyim diyorsanız da bunun hesabını sorun, sonra kalkıp CHP’li Belediyeyi eleştirin. Çamur ve çukur anlayışını görmek istiyorsanız da açıkladığım Belediyelerin rakamlarına bakabilirsiniz” diye konuştu.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

fikret - 17 Ekim 2019 00:19
akp m.vekili 2016 yılında körfezde yapımı devam eden sarnıçhanın temel atma töreninde söz almıştı firmadan 29 ekim 2018 de bitecek diye yıl 2019 ekim ayı halen sarnıçhan bitmedi sayın vekil milleti koruyacagınıza bu yerleri takip edin çünkü körfez halkı bu yalanlardan sıkıldı körfez haketmiyor bunları
Metin Ç - 16 Ekim 2019 23:36
İZGAZI SATTINIZ, BİZİ ATTINIZrnİzgaz’dan biz atılırken nerdeydiniz? Umrunuzda bile olmadı. rnNot: Dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı, İzgaz özelleşince, kimse işinden olmayacak diye söz vermişti.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404