Başkan Hürriyet: Uğrattığınız Zararı Herkes Bilecek

İzmit Belediye Meclisi Eylül ayı meclis toplantısı 2’nci oturumu Belsa Plaza’da gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in başkanlığında gerçekleşen ikinci oturumda Başkan Hürriyet,” Bu milleti uğrattığınız zararı herkes bilecek” dedi

1 HABER SERVİSİ

Haber
1 HABER SERVİSİ

YETKİ KARARI

İzmit Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısı 2’nci oturumu Belsa Plaza’da gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in başkanlığında gerçekleşen ikinci oturumda araç alımı ve araç alımı için kredi çekilmesi ile ilgili yetki kararı görüşüldü. Toplantıda taşıt ve iş makinelerinin alımı oy birliği ile komisyondan gelirken özel, kamu ve iller bankasından kredi alımı ise komisyonda AK Partili meclis üyeleri tarafından ret edildi.

 

HERKES BİLECEK

 Komisyondan gelen ret kararı meclisten oy çokluğu ile geçti. Oylama sonrasında konuşan CHP’li başkan Fatma Kaplan Hürriyet, “Son olarak tartışma yaratmadan bir şey söylemek istiyorum. Bu oylama ile kamu zarara uğratılmış oldu. Ben israfınızı, kamuyu uğrattığınız zararı gerek afişler ve videolar hazırlayarak gerekse yerel ve ulusal basın vasıtasıyla vatandaşımıza anlatacağım. Bu milleti uğrattığınız zararı herkes bilecek” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Ali Tekin - 13 Eylül 2019 19:53
Başkanımızı yedirmeyizz

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404