akkurt 2 beleş

HÜRRİYET, BU ZAFER HEPİMİZİN

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak “Bu zafer hepimizin” dedi.

HABER SERVİSİ

Haber
HABER SERVİSİ

‘Bu zafer hepimizin’ diyerek sözlerine başladığı mesajında Hürriyet; “30 Ağustos 1922 tarihi, ulusumuzun özgürlük ve bağımsızlığa olan aşkının en büyük kanıtıdır. 26 Ağustos’ta başlayıp, 30 Ağustos günü zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz, Ebedi Başkomutanımız Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde Anadolu coğrafyasında yaşayan Türk milletini özgürlüğüne kavuşturan altın bir sayfadır. Türk milletinin asla ve asla esir edilemeyeceğini dünyaya gösterildiği tarihtir.

Bizde İzmit Belediyesi olarak, ulusumuzun kazandığı bu zaferi adına ve anlamına layık olarak yaşatmak boynumuzun borcu diyerek, bir hafta boyunca şehrimizin her köşesinde zafer coşkusunu vatandaşlarımızla birlikte yaşadık.

Bu duygu düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramımızı en içten duygularımla kutluyor; ulusumuza eşsiz zaferler kazandıran, başta Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve O'nun silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404