Herkes Artık Bu Pazar’dan Giyinecek

Başiskele Belediyesi, önemli bir projeyi daha hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Haber

Başiskele’de 4 Ağustos Pazar gününden itibaren her Pazar günü “Moda Pazarı” kurulacak. Barbaros Mahallesi Kapalı Pazar Alanı’nda hizmet verecek olan moda pazarında tüm ünlü markalar da dahil olmak üzere tekstil ürünleri satılacak. Başiskele Belediyesi’nin oluşturacağı bu yeni pazardatüm hemşehrilerimizkıyafet, ayakkabı, çanta, aksesuar ve her türlü tekstil ürünü ihtiyacını karşılama imkanı bulabilecek.

 

2

Başiskele Belediyesi, iştiraki olan Başkent A.Ş. ve Kocaeli Pazarcılar Odası ile koordineli bir şekilde Barbaros Mahallesi Yürüyüş Caddesi üzerinde bulunanmodern Başiskelekapalı semtpazarı alanında haftada bir gün Pazar günleri ‘moda’ pazarı kuracak.

ÇEVRE İLLERİN ESNAFLARI DA KATILACAK

Moda Pazarı’ndaBaşiskele’nin yerel pazarcılarının yanı sıra, Kocaelili pazarcılar, İstanbul ve Yalova gibi çevre illerdenkonfeksiyon ve tekstil ürünleri satan pazarcı esnafı da tezgah açacak.

Başiskele Belediyesi Temmuz ayı meclis toplantısında ilk kez konuyu gündeme taşıyan Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, “Moda pazarında çok talep gören markaları Pazar esnafına sattırabilmek istiyoruz. Özellikle ilçemizdeki kadınların çok istediği bir proje bu. Başiskele’nin ticari hayatına da büyük katkı sağlayacak” dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404