akkurt 2

EYDEM’li Anıl’a Büyük Onur

Derince Belediyesi Engelsiz Yaşama Destek Merkezi (EYDEM) stajyerlerinden Anıl Koçak’ın da yer aldığı Down Sendromlular Futsal A Milli Takımı, beIN SPORTS Özel Ödülü’ne layık görüldü

Haber

Avrupa Üçüncüsü Oldular

Derince’deki engelli çocukların toplumsal yaşamda yer almalarını amaçlayan ve bu doğrultuda hizmet veren EYDEM’in stajyerlerinden Anıl Koçak, çok önemli bir başarıya imza attı. Geçtiğimiz yıllarda EYDEM’de kursiyer olarak eğitimlere katılan günümüzde ise stajyer olarak aynı kurumda görev yapan Anıl Koçak’ın kadrosunda yer aldığı Down Sendromlular Futsal A Milli Takımı, Avrupa üçüncüsü olarak önemli bir başarıya imza atmıştı.

 

2

Çırağan Sarayı’nda Tören

Anıl Koçak’ın yer aldığı Down Sendromlular Futsal A Milli Takımı’nın bu başarısı Türkiye Futbol Federasyonu ve Digiturk ortaklığında düzenlenen Futbolun Süperleri yarışmasında da takdir edilerek, beIN SPORTS Özel Ödülü’ne layık görüldü. EYDEM’li Anıl Koçak’ın yer aldığı Futsal A Milli Takımı, bu özel ödülü İstanbul Çırağan Sarayı'nda düzenlenen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TFF Başkanı Hüsnü Güreli ve futbol ailesinin katıldığı törende almanın mutluluğunu yaşadı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404