Zeki Aygün'den Derince'ye büyük söz

AK Parti Derince Belediye Başkan adayı Zeki Aygün seçim gezilerine Denizciler Caddesinde esnaf gezileri ile devam ediyor. Aygün seçim gezilerinde, esnafın üniversitesi istemesi üzerine, "Göreve geldikten sonra Derince'ye mutlaka bir üniversitesi getireceğiz" dedi

Haber

AK Parti Derince Belediye Başkan adayı Zeki Aygün İlçe SKM’nin programları çerçevesinde seçim çalışmalarına esnaf gezileri ile devam ediyor. Aygün ve beraberinde İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu ve ilçe yöneticileri Denizciler Caddesi esnaf gezisinde öncelikle görüş ve önerileri dinlediler. Esnafın büyük bir bölümü yapılan bu ziyaretlerden dolayı Başkan adayı Aygün’e teşekkür ettiler. Esnaflar ticaret son dönemlerde bir durgunluk yaşıyor fakat ilçede ticaretin canlanması için farklı çalışmalar yapılabilir bunlardan birisi Üniversitenin ilçeye getirilmesi olabilir dediler. Derince’ye Üniversite bu dönem mutlaka kazandırılmalı dediler.

 

2

Aygün Fakülte sözü verdi
AK Parti Derince Başkan adayı Zeki Aygün, Derince bu dönem önemli hizmetler alacak bunun sözünü veriyorum. Bu hizmetlerin biriside Üniversite olacak. Kocaeli Üniversitenin bir kolunu buraya getireceğiz. Bunları Üniversite ile konuşarak çözebiliriz. Derince’lilere bir söz veriyorum seçildiğimizde ilk işlerimizden birisi İlçeye Üniversiteyi kazandırmak olacak dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

İskender Ata - 25 Ocak 2019 14:44
Zeki Abi büyüksünnnnnnnnn
Yakup - 25 Ocak 2019 14:43
Başkan her yerde görüyoruz seni. İnşallah seçimden sonra da buralarda olursun

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404