Son Kocaeli

SEDAŞ’TAN MUHTARLAR GÜNÜNE ÖZEL ZİYARET ve KUTLAMA

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) Kocaeli İli Şebeke Operasyon Yöneticisi Çınar Aslan, Şebeke Operasyon Görevlisi Davut Bostancı Türkiye Muhtarlar Derneği Şube Başkanı Vedat Yoldaş’ı 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla makamında ziyaret ederek, Kocaeli’deki tüm muhtarların muhtarlar gününü kutladıklarını bildirdiler.

Haber

SEDAŞ’IN PAYDAŞLARI

Türkiye Muhtarlar Derneği Şube Başkanı Vedat Yoldaş, SEDAŞ’ı temsilen kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, “Kutlama için yaptığınız bu nezaket dolu ziyaret bizleri onurlandırdı. SEDAŞ’ın bugün SMS ile tüm muhtarlarımıza ilettiği mesaj, SEDAŞ İcra Başkanı Sayın Bekir Sami Güven’den aldığımız yazılı tebrik mesajı bizleri çok mutlu etti ve sevindirdi. Bizleri önemli bir paydaşınız olarak görmeniz ve verdiğiniz değeri gösteren bu nezaketli ve hassas yaklaşımınız ile kutlama mesajlarınıza ayrı ayrı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce İllerinde elektrik dağıtım hizmeti sunan SEDAŞ, faaliyet bölgesinde bulunan ve telefonları VIP hattı olarak SEDAŞ çağrı merkezinde tanımlanan tüm muhtarların cep telefonlarına SMS göndererek muhtarlar gününü kutladı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404