Ajans kOCAELİ gAYRİMENKUL

Körfez’in emektar kadınları unutulmadı

AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle ilçe genelinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

Haber

ŞEHİT ANNESİNİN KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADILAR
AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt, 2016 Yılında Kayseri’de menfur terör saldırısında şehit düşen Abdülsamet ÖZEN'in annesi Hayriye ÖZEN’e, ilçe başkan yardımcıları, mahalle muhtarı ve mahalle başkanı ile birlikte ziyarette bulundu. Başkan Şener Söğüt;” Körfezli Şehidimiz Abdülsamet evladımızın bizlere emaneti olan Hayriye ablamızı bu anlamlı günde ziyaret etmek istedik. Başta şehit annelerimiz olmak üzere, tüm kadınlarımızın her zaman destekçisi ve yanlarında olduğumuzu bilmelerini isterim“ şeklinde konuştu. Anne Hayriye Özen İlçe Başkanı Şener Söğüt’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
KÖRFEZ ANAOKULUNA ZİYARET
AK Parti Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt ve ilçe yöneticileri, Yeniyalı Mahallesi’nde hizmet veren Körfez Anaokuluna ziyarette bulundu. İlçe Başkanı Şener Söğüt’e mahalle muhtarı ve mahalle başkanı da eşlik etti. Başkan Söğüt ve beraberindekiler bayan öğretmenlerin ve okul çalışanlarının 8 Mart Dünya kadınlar gününü kutladılar. Körfez’in emektar öğretmenleri ziyaretten dolayı Başkan Söğüt ve ilçe yöneticilerine teşekkür ettiler.

AK KADINLARA KARANFİLLİ KUTLAMA
AK Parti Körfez ilçe Başkanı Şener Söğüt, eşi Hatice Söğüt, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ve eşi Bilge Baran ile birlikte, AK Parti teşkilatlarının baş tacı olan AK Kadınların haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katılım sağladılar. Başkanlar Söğüt ve Baran, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle vefakâr, fedakâr ve cefakâr AK Kadınların gününü kutlayarak kadın kolları teşkilatına karanfil takdim ettiler.
AK Parti Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Canan Mollaoğlu ve ilçe yöneticileri, İlçe Başkanı Şener Söğüt ve Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a ince düşüncelerinden dolayı teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404