Ajans kOCAELİ gAYRİMENKUL

Bilnet ile Konak protokol imzaladı

İlimizin en güçlü eğitim kadrosunu oluşturan Bilnet, Konak Hastanesi ile ön kayıt protokolü imzaladı. Buna göre Konak Hastanesi çalışanları Bilnet’in erken kayıt avantajlarından bir yıl boyunca yararlanabilecek.

Haber

ERKEN KAYIT AVANTAJI

İlimizin iki köklü kuruluşu Özel Konak Hastanesi ile Ali Korkmaz Eğitim Kurumları arasındaki 10 yılı aşkın süredir devam eden dayanışma yeni dönemde de sürecek. Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları’nın kurucusu Ali Korkmaz’ın, İzmit Tepeköy Mahallesi’ndeki yeni yatırımı Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü’nün erken kayıt avantajlarından Konak çalışanlarını bir yıl süreyle yararlandıracak anlaşma önceki gün Konak Hastanesi genel müdürlüğünde imzalandı. Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.Kazım Gündoğdu ile Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz arasında gerçekleşen imza töreninde Bilnet Müdürü Yasemin Demirkol, Kurumsal İletişim Müdürü Sinan Yazıcı ile Konak Hastanesi İdari Direktörü Özlem Kuyruklu da yer aldı.
SIKI DOSTLUK
Korkmaz, İzmit Yenişehir Mahallesi’nde yan yana olan iki kuruluşun bugüne kadar çok iyi bir dayanışma sergilediğini, iki kuruluş yöneticileri arasında dostluk oluştuğunu belirterek, “Bu yakın ilişkilerin yeni dönemde de devam etmesinden mutluluk duyuyoruz” dedi. Op.Dr.Kazım Gündoğdu da, Bilnet Okulları’nın kentimize hayırlı olmasını dilerken, “Bilnet Okulları’nın ilimize değer katacağına inanıyorum. Erkan kayıt avantajlarından çalışanlarımızın faydalanacağını düşünüyorum. Çünkü 10 yılı aşkın süredir iki kurum arasında çok güçlü bir güven oluştu. Sağlık ve eğitime yapılan her yatırım aslında halkımıza hizmet anlamına geldiği için ayrıca mutluluk yaşıyorum” dedi. İzmit Tepeköy Mahallesi’nde 15000 m2 kapalı ve 3600 m2 bahçe alanına sahip Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü, anaokulundan Özel Fen Lisesi’ne kadar 58 derslikten oluşuyor. Toplam 1400 öğrenci kapasiteli okulda 400 kişilik konferans salonu, 4 spor salonu, özel laboratuvarlar, bilişim ve güzel sanatlar derslikleri yer alıyor.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404