Son Kocaeli

BAŞİSKELE’DE ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR

2009’dan bu yana hızlı bir gelişme grafiği yakalayan Başiskele’de çalışmalar vatandaşların talepleri doğrultusunda ilerliyor.

Haber

Başkan Hüseyin Ayaz’ın görevi devralmasıyla birlikte büyük gelişme gösteren Başiskele’de her alanda büyük yatırımlarla Marmara’nın göz bebeği haline geldi. Hizmet odaklı bir belediye anlayışıyla yola çıkan Ayaz ve ekibi gece gündüz Başiskeleliler için çalışıyor. Bir çok şirketin buraya iştirak etmesi, kaliteli eğitim kurumların burada okullar açması ve sakinleri için mutlu ve huzurlu bir ilçe konumuna getirildi.

Bu çalışmaların neticesinde ilçeye 7 Yıldızlı Kent unvanı kazandıran Ayaz ve ekibi daha fazla hizmetler için her mahallede her kulvarda farklı hizmetlere devam ediyorlar. Doğa güzellikleriyle, parkur yürüyüşleriyle, Termal sularıyla ve masmavi deniziyle ilçe sakinlerine en güzel hizmetleri sunan Başiskele Belediyesi meskun mahallelelerde de sokak, cadde ve parklarını da güzelleştiriyor.
Bu kapsamda Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yeşilyurt Mahallesi Boyuneğmez Sokakta yol açımı, Damlar Mahallesi sokak ve caddelerde yol bakımı ve Yeniköy Merkez Mahallesinde Asmalı Park’ın bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor.

2

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404