Son Kocaeli
kOCAELİ gAYRİMENKUL

Nar’da Bir gün fotoğraf sergisi açıldı

Nar Montessori Anaokulu, “Nar’da Bir Gün” konulu fotoğraf sergisi ile velilerin çocuklarının bir gün boyunca yaptıklarını sergileyerek velileri bilgilendirdi

Haber

Nar Montessori Anaokulu tarafından düzenlenen “Nar’da Bir Gün” konulu fotoğraf sergisi dün Symbol AVM’de gerçekleştirildi. Nar Montessori Anaokulu’nun ortaklarından olan Seda Saroğlu Taşer, Selin Aydın ve Neslihan Altınsoy’un velileri bilgilendirmek amacıyla yaptıkları sergide Limon Fotoğraf Deniz Çerkezaçıl ve Filiz Çerkez, çektikleri fotoğraflar ile Nar’da bir gün boyunca neler yaptıklarını anlattı. Toplamda 50 fotoğrafın görücüye çıktığı sergi, 13 Şubat saat 10.00-22.00 arası boyunca tüm sanat severleri bekliyor.

9
VELİLERİ SERGİ İLE BİLGİLENDİRİYORUZ
Fotoğraf sergisinde konuşan Nar Montessori ortaklarından Seda Saroğlu Taşer, “Nar Montessori olarak standarttan çok farklı bir sistem ile çocuklarımızı eğitiyoruz. Veliler çocuklarının gününün nasıl geçtiğini merak ediyor, sistemimizi merak ediyor. Düzenlediğimiz bu fotoğraf sergisinde velilerimizi bilgilendirmeyi amaçladık. Veliler böylece çocuklarının gününün nasıl geçtiğini görmüş oldu” dedi.

 

3

 

7

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404