Son Kocaeli
kOCAELİ gAYRİMENKUL

Karadeniz, ‘’Askerimizin yanındayız’’

Körfez Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Karadeniz, devam eden Afrin Zeytin Dalı Hareketi’ni sonuna kadar desteklediklerini ve zor zamanlarda vatanseverliklerini defalarca ispatlamış olan şoför esnafı ile birlikte askerin yanında olduklarını söyledi.

Haber

Ali Karadeniz, devam eden hareketin başarıyla bitmesi için askere dua ettiklerini ve sonuna kadar desteklediklerini ifade ederek, “Dünyanın en güçlü ve bilinçli hareket kabiliyetine sahip kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kayıp vermeden zafer haberleriyle dönmesini bütün kalbimle diliyorum. Türk milleti her zaman olduğu gibi söz konusu vatan olduğunda yine tek ses ve tek yürek olmuştur. Bu birlikteliğe her zaman kinden bugün daha çok ihtiyacımız var. Ülkemizde iktidar ve muhalefet tüm siyasi partilerimizin birlikte hareket etmesi ayrı bir sevinç kaynağıdır. Türk şoför esnafı olarak askerlerimizin hiçbir kayıp vermeden bölgeye barış ve huzur getirerek geri dönmelerini cani gönülden istiyoruz. Bu Zeytin Dalı harekatı hiç kuşkusuz bölgeye huzur getireceği gibi terör örgütlerine de büyük bir mesaj olacaktır’’ dedi.
Karadeniz, her ülkenin kendi sınırlarını tehlikelere karşı koruma ve savunma hakkı olduğunu da hatırlatarak, ‘’Sonuna kadar haklı oluğumuz bu operasyonda, Mehmetçiğin başarılı olacağına dair hiçbir şüphe ve endişemiz bulunmamaktadır’’ dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404