Son Kocaeli
kOCAELİ gAYRİMENKUL

AİLE KONAK’A İKİNCİ DAHİLİYE HEKİMİ BAŞLADI

Gölcük’te hizmet veren Aile Konak Hastanesi, hekim kadrosuna ikinci dahiliye hekimi Uz. Dr. Ersin EFETÜRK’ü dahil ederek kadrosunu genişletmeye devam ediyor

Haber

Gölcük’te 4 yıldır hizmet veren Aile Konak Hastanesi, yatırımları ve hekim kadrosuyla her geçen gün büyümeye devam ediyor. Dahiliye branşında yoğunlaşan hastalarına kaliteli hizmet sunmak üzere ikinci dahiliye hekimi Uz. Dr. Ersİn EFETÜRK ile el sıkışan hastane yönetimi daha birçok yeni branş ve yeni hekimlerle büyümeye ve güçlenmeye devam edeceğini açıkladı. Dahiliye uzmanı Dr. Ersin EFETÜRK bugün itibariyle Aile Konak’ta hasta kabulüne başladı.

Dahiliye uzmanı Dr. Ersin EFETÜRK kimdir?
1985 Balıkesir doğumlu olan EFETÜRK, 2009 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 2010 yılında mezun oldu. 2016 yılında İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde iç hastalıkları branşında uzmanlığını tamamladı. Sırasıyla 2010 yılında Balıkesir Susurluk Göbel Sağlık Ocağı’nda hekimlik, Balıkesir Susurluk İlçe Toplum Sağlığı’nda yönetici hekimlik, Balıkesir Susurluk Devlet Hastanesi’nde acil servis hekimliği, Dr. Lütfü Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hekimlik, ve son olarak da 2017 yılında Şanlıurfa Ceylanpınar Devlet Hastanesi’nde uzman doktor olarak görevler aldı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404