Mobesko

‘’5. Ulusal Olimpiyat Yıldızları Cimnastik ve Bale Resitali’ne sayılı günler kaldı

İlimizin ilk ve en büyük cimnastik kulübü olan Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Cimnastik Kulübü şubat ayında gerçekleştireceği ‘’5. Ulusal Olimpiyat Yıldızları Cimnastik ve Bale Resitali’’ organizasyonu için yoğun bir çalışma programına girdi.

Haber

Kulüp antrenörleri bir yandan Türkiye şampiyonalarına hazırlanırken diğer yandan da resital hazırlıklarına devam ediyor. Kulübün yönetim kurulu ise muhteşem gece için bir dizi ziyaretlere başladı.

Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Cimnastik Kulübü’nün kurucusu ve Başkanı olan ilimizin başarılı gençlerinden Tolga Havuç, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar’ı makamında ziyaret ederek davetiyesini takdim etti.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Kulübün gecesine destek veren Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar Başkan Havuç’tan gece ile ilgili bilgiler alarak kulübün çalışmalarını dinledi.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan genç Başkan Havuç: ‘’5 yıl önce cimnastiğin filizlendiği dönemde sayın İl Müdürümüz ile yapmış olduğumuz toplantıda engin bilgi ve tecrübesiyle yol göstermiştir. Geldiğimiz noktada ise her süreçte sayın Müdürümüzün söylediklerini uygulamaya ve hayata geçirmeye çalıştık. Son zamanlarda Türkiye’de jimnastik branşının en hızlı büyüdüğü ve geliştiği il Kocaeli oldu. Kulüp olarak bu potansiyelin yüzde seksenini oluşturmanın gururu içerisindeyiz. Sayın Müdürümüzü ziyaret ederek şahsını ve spor teşkilatımızı muhteşem gecemize davet ettik. Genç bir spor yöneticisi olarak bugüne kadar her zaman örnek aldığımız ve değer verdiğimiz sayın Müdürümüze desteklerinden ve fedakarlığından dolayı teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404