Son Kocaeli
kOCAELİ gAYRİMENKUL

KONAK AİLESİ 2018’i KARŞILADI

Konak Ailesi düzenlediği kokteylde, tüm personeli ile yeni yılı coşkuyla karşıladı.

Haber

Hastanenin konferans salonunda düzenlenen yılbaşı programına Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu katılarak açılış konuşması yaptı. Konuşmasında; “İyisiyle ve kötüsüyle bir yılı daha geride bıraktığımız bu günde, umut, heyecan ve yeni beklentilerle yeni bir yıla daha giriyoruz. Şüphesiz ki bu beklentilerin gerçekleşebilmesi için birey olarak üzerimize düşen her türlü görev ve gayreti göstermek durumundayız. Biz bağları kuvvetli, birbirini hoşgörü ve sevgiyle kucaklayan güçlü bir aileyiz. Geleceğimizin aydınlık olabilmesi için sorumluluklarımızın yanı sıra, birbirimize karşı anlayışlı ve yardımsever olmayı da ilke edinerek sevdiklerimiz, ülkemiz ve tüm insanlık için çaba göstermeye devam etmeliyiz. Bu düşüncelerle 2018 yılının ülkemize, milletimize ve tüm Konak Ailesine sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesi dileğiyle, yeni yılınızı kutlar, sevgilerimi sunarım.” Dedi.

 

2

Op. Dr. Gündoğdu’nun konuşmasının ardından 2017 anılarından oluşan bir slayt gösterisi ile eski yıl uğurlanarak karşılıklı iyi dileklerle yeni yıl kutlaması yapıldı.

Özel Konak Hastaneleri Hakkında

1995 yılında İzmit'te kurulan Konak Sağlık Grubu, sahip olduğu seçkin kadrosu ile dünya standartlarında hizmet veren A Sınıfı bir hastanedir. Yatırımlarını günden güne genişleten Konak Sağlık Grubu 2013 yılında bünyesine kattığı Gebze Tıp Merkezi'ni 2015 yılında A Sınıf hastane olarak hizmete aldı. 2014 yılında hizmete giren Gölcük Aile Konak Hastanesi ile yatırımlarına devam eden Konak Sağlık Grubu, aynı yıl Adapazarı'nda bünyesine kattığı Konak Tıp Merkezi’ni ise 2016 yılında yaptığı yatırım ile açarak Bölgesinde fark yaratmıştır.
Bina yatırımlarının yanı sıra hasta odaklı yaklaşımı, seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli, tıbbi altyapısı, teknolojisi ve hizmet kalitesi ile yenilikler getiren Konak Sağlık Gurubu 128 Kesit BT Koroner (Sanal) Anjiyo ve Kolon Hidroterapi, Uyku Laboratuvarı, Kardiyovasküler Cerrahi ,Kardiyak Rehabilitasyon, Çocuk Cerrahisi, Transkranial Manyetik Stimulasyon (TMS), Alerji Hastalıkları Tedavisi,İleri Görüntüleme Yöntemleri , Hilterapi gibi hizmetleri de verebilmektedir. 15000 m2 kapalı alana sahip Konak Hastanesi, 2015 Mart ayında hizmete giren Kocaeli'nin ilk özel Tüp Bebek Ünitesi ile sağlığın daima yanında olmaya devam ediyor.

 

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404