Son Kocaeli
kOCAELİ gAYRİMENKUL

Türkiye’de ilk ve örnek oldunuz

Belediye-İş Sendikası Eğitim ve Basın Yayın Genel Sekreteri Bayram Özkan, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ı makamında ziyaret etti; Taşeron işçilerin kadroya alınması dolayısıyla teşekkür etti

Haber

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen taşerona kadro müjdesiyle birlikte yaklaşık 900 bin taşeron işçiyi heyecan sarmıştı. Körfez Belediyesi ise taşeronların geçişleri için işlemleri erkenden başlatmış, 170 taşeron işçisinin Körpaş’a geçişini sağlamıştı. Belediye-İş Sendikası Eğitim ve Basın Yayın Genel Sekreteri Bayram Özkan da Kocaeli Şube Başkanı Osman Şar ile birlikte Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ı makamında ziyaret etti.

ÖRNEK OLDUNUZ
Başkan Baran’a taşeronların kadroya alınması noktasında atılan adım dolayısıyla teşekkür eden Bayram Özkan, “Gerçekten bu konuda Türkiye’de ilk ve örnek oldunuz. Her zaman işçinin yanında yer alan bir başkansınız. Bu konuda hakkınızı teslim etmemiz gerekiyor. Sizlere tekrar teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
FAZLASIYLA SEVİNDİK
Başkan İsmail Baran da “Taşeron işçilerimizin kadroya alınması konusunda hükümetimiz gerçekten önemli bir adım attı. Bu bizleri de fazlasıyla sevindirdi. Çünkü taşeronda görevli arkadaşlarımız birçok haktan yoksunlardı. Taşeron olarak görev yapan 170 arkadaşımızın geçişini sağladık” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404