Son Kocaeli
kOCAELİ gAYRİMENKUL

DOĞAN, MUHTARLARLA YILIN SON TOPLANTISINI YAPTI

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, yılın son muhtarlar toplantısını gerçekleştirdi. Muhtarlarının yoğun katılım gösterdiği toplantıya Başkan Doğan’ın yanı sıra AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, İSU İzmit Şube Müdürü Celal Civelek, Muhtar Masası Koordinatörü ve Belediye Meclis üyesi Mehmet Çetin, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, belediye başkan yardımcıları katılırken, daire müdürleri de hazır bulundu.

Haber

Aylık mutat muhtarlar toplantısında konuşan Başkan Doğan, örnek proje ve çalışmalarla dolu bir yılı geride bıraktıklarını, 2018 yılının İzmit Belediyesi’nin projelerinin tescillendiği, vatandaşlara verilen sözlerin tümünün tutulduğu bir yıl olacağını söyledi. Doğan “ muhtarlarımızı her zaman önemseyen, onarın fikir ve görüşlerine her zaman önem veren bir belediye olduk, olmaya da devam edeceğiz. Çünkü muhtarlar, bizim mahallerdeki gözümüz kulağımızdır.

 

2

 

MUHTAR İLİŞKİLERİNDE ÖRNEK DURUMDAYIZ

Yaklaşık 9 yıldır muhtarlarımızla güzel bir birliğimiz oldu. Bu süreç içerisinde Türkiye’deki belediye muhtar ilişkilerinde örnek olacak bir noktadayız. Daha iyi olacağız. Belediyemiz bünyesinde Türkiye’de ilk defa kurduğumuz Muhtar Hizmet Masamız ile sizlere ayrı bir değer verdik. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren haftada en az iki gün sizlerle birlikte mahallerimizi karış karış dolaşıp, vatandaşlarımızın isteklerine yerinde çözümler buluyoruz. Her ay düzenli bir şekilde sizlerle bir araya gelip mahallerimiz için daha ne yapabiliriz diyerek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Diğer taraftan da, sizlere sosyal ve kültürel katkılar sağlayacak etkinlikler düzenliyoruz. Ayrıca sizlerin çalışma ofislerinizin oluşturulması, donanımı ve ihtiyaçlarınızın karşılanması için çaba sarf ediyoruz. Muhtarlar gününde bisiklet projemize muhtarımızı da dahil ettik ve Kocaeli’nin tüm muhtarlarına bisiklet hediye ettik” şeklinde konuştu.

 

2017 VERİMLİ GEÇTİ

Konuşmasında 2017 yılına dair değerlendirme de yapan Başkan Doğan, “2017 yılını çok verimli geçirdik. Seçim öncesi vaat ettiklerimizin neredeyse tamamını bitirdik, geri kalanları da bitirmek üzereyiz. Girmediğimiz sokak, ulaşmadığımız vatandaşımız kalmadı. Mahallerimizde yürüttüğümüz çalışmalarımızda muhtarlarımız her zaman en yakınımızda oldu. 2018 yılı da yine hizmetlerle dolu, şehrimiz için gurur yılı olacak” dedi.
Yılın son toplantısı sırasında Masası Muhtar Masası Koordinatörü ve Belediye Meclis üyesi Mehmet Çetin için doğum günü pastası da kesildi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404