Son Kocaeli
kOCAELİ gAYRİMENKUL

Yıldırım, Muhtar Kural'la dertleşti

CHP İzmit İlçe eski Başkanı Selman Yıldırım, son dönmelerde hız verdiği seçim çalışmalarına, Yeşilova Mahalle Muhtarı Selahattin Kural’ı ziyaret ederek devam etti.

Haber

CHP İzmit İlçe eski Başkanı Selman Yıldırım, son dönemlerde hız verdiği seçim çalışmalarına, Yeşilova Mahalle Muhtarı Selahattin Kural’ı ziyaret ederek devam etti ve mahalleyle ilgili sıkıntıları ilk ağızdan dinledi. Ağırlıklı olarak bölgenin alt yapı sorunlarının konuşulduğu görüşmede Selman Yıldırım, Kural'ın mahalle ile ilgili tavsiyelerini not alırken, çözüm önerilerini ve mahalle ile ilgili yapılabilecekleri aktarmayı da ihmal etmedi.

 

2

 

HİZMET ÖNEMLİ AMA KOORDİNASYON ŞART
Sohbet sırasında konu ile alakalı düşüncelerini aktaran Yıldırım, "Yeşilova Mahallesi kentimizin en güzel ve yerleşim planının geç kalınmadan en doğru şekilde yapılabileceği mahallelerimizden bir tanesi. Altyapı çalışmaları kapsamında bir yolun kanalizasyon, internet, elektrik, su gibi yapısal düzeltmeler için ayrı ayrı kazılması, bazen vatandaşlarımızı zor durumda bırakabiliyor. Hizmetlerin sunulması elbette önemli ancak bazı zamanlarda koordinasyon eksikliği sonucunda vatandaşlarımız bu tarz zor durumlarla karşılaşabiliyor" dedi.

 

3

 

GÖREVİMİZ ÇÖZÜM ÖNERİLERİ SUNMAK
Daha fazla hizmetin daha az problemle sunulabileceğini ekleyerek sözlerine devam eden Yıldırım, Yeşilova’daki imar ve trafik konuları da artık vatandaşlarımızı üzebilecek noktalara ulaştı. Bunlar yapısal ama pratik çözümlerle hızlıca çözülebilecek, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırabilecek noktalara hızlıca getirilebilecek çözümleri olan problemler. Sağlıklı düşünerek, bulunamayacak çözüm yoktur. Yılların yorgunluğu belki bazı çözümleri görebilmeyi zorlaştırıyor olabilir. Bizlere düşen görev de görülmeyeni görerek, çözüm önerileri sunmaktır" dedi.

 

4

 

 

5

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404