Son Kocaeli
kOCAELİ gAYRİMENKUL

Elektrik akımına kapılan 19 yaşındaki genç yaşamını yitirdi

Körfez Tütütnçiftlik sahilinde balıkçı barınaklarının bulunduğu bölümde elektrik akımına kapılan 19 yaşındaki Çağatay Kurtoğlu yaşamını yitirdi.

HABER SERVİSİ

Haber
HABER SERVİSİ

Körfezde acı olay! Elektrik akımına kapılan 19 yaşındaki genç yaşamını yitirdi
Alınan bilgi ve iddialara göre Çağatay Kurtoğlu adlı 19 yaşındaki genç yağmur yağdığı sırada sahilde dolaşırken balıkçılar barınağının demir kapısını dokundu içeri girmek istediği tahmin edilen genç bir anda elektrik akımına kapıldı.
Bu sırada onun bu durumunu gören Mehmet Narin adlı genç hemen yardıma koşarak genci uzaklaştırdı.
Balıkçılar barınağına alınan ve balıkçılar tarafından ilk müdahale yapılarak duran kalbi çalıştırılmak istenen Çağatay Kurtoğlu olay yerine gelen ambulansla Derince Sopalı Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı olayla ilgili soruşturma başlatırken kaçak panodan mı kaynaklandığı yapılacak araştırmalarda belli olacak elektrik akımına kapılan Çağatay Kurtoğlu adlı gencin hereke’de lisede okuduğu öğrenildi
Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tüm çabalara rağmen kurtarılamayan genç vefat etti. Olay sırasında ambulansa yetişen gencin babası ve ailesi sinir krizi geçirdi. Bu arada, kaçağın yaşanmasına neden olduğu söylenen balıkçı barınağındaki elektrik panolarının enerjisinin kesildiği ve araştırma yapılacağı öğrenildi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Hayri karaca - 22 Eylül 2017 18:15
Öncelikle kardeşimize allahtan rahmet geide kalanlara sabırlar diliyorum gencecik bir kardeşimizi kaybettik bende yıllardır elektrik işleri yapıyorum dikkatli oldugumuz halde çok akıma kapıldım çok çükür kazasız atlattık ama bu çok dikkat etmek isteyen bir meslek rabbim hepimizi korusun dikkat diyorum

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404