Gölcük Belediyesi lastik iş

VM MEDICAL PARK KOCAELİ HASTANESİ’NİN KALİTESİ TESCİLLENDİ

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan “Sağlıkta Kalite Standartları” değerlendirilmesinde 100 üzerinden 99.38 puan alarak bölgenin en başarılı hastanesi oldu.

1 HABER SERVİSİ

Haber
1 HABER SERVİSİ

2015 yılında hasta kabulüne başlayan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, 2016 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından kalite standartları açısından ilk defa değerlendirmeye alındı. Yaklaşık 1,5 yıldır hizmet veren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, gerçekleştirilen başarılı çalışmalar neticesinde 100 üzerinden 99,38 puan almayı başardı. Doğu Marmara’nın en büyük hastanesi olan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, 2016 yılında Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu ve Yalova illerinde denetlenen hastaneler arasında en yüksek puanı aldı.

 

1.5 YILDA ÖNEMLİ MESAFE ALINDI

 

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Doç. Dr. Soner Şahin, 1,5 yıllık yoğun çalışma sonucunda elde edilen başarının kendilerini çok memnun ettiğini ifade ederek, sağlık alanında kalite çalışmalarının artarak devam edeceğini söyledi. VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’ni bölgenin en güçlü sağlık kuruluşu yapma konusunda önemli bir ilerleme kat ettiklerini ifade eden Şahin, “Şu ana kadar emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

 

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Başhekimi Dr. Göksel Ensari ise yüksek kalite standartlarının yakalanması için emek veren hastane çalışanlarına teşekkür etti.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404