Başkan Bulut: Özveri ile çalışmalıyız

Engelsiz Yaşama Destek Merkezi (EYDEM)’nin Dünya Engelliler Günü dolayısı ile düzenlediği programa katılan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, “Engelli bireylerimizin toplumla bütünleşmesini sağlamak için hep birlikte özveri ile çalışmalıyız” dedi

Bulut masa tenisi oynadı

Derince’deki engelli vatandaşların toplumla iç içe yaşayabilmesi için çalışmalarını sürdüren Derince Belediyesi Engelsiz Yaşama Destek Merkezi (EYDEM), Yenikent Sosyal Tesisleri’nde Dünya Engelliler Günü nedeniyle program düzenledi. Organizasyona Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un yanı sıra, belediye başkan yardımcısı Nurettin Işık, engelliler ve engelli aileleri katıldı. Başkan Bulut, anlamlı günde düzenlenen programda engelli çocuklarla ve aileleri ile gerçekleştirdiği sohbetin ardından EYDEM kursiyerlerinden Samet Esastürk ile çekişmeli bir masa tenisi müsabakası oynadı. Güzel görüntülere sahne olan masa tenisi maçının ardından Başkan Bulut, engelli bireyler ve aileleri ile pasta kesti.

 

“Halkımız da çalışmalara katılmalı”

Engellilerin sorunlarının çözümü noktasındaki çalışmaların hassasiyetle sürdürüldüğünü belirten Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut Bulut, “Engelli vatandaşlarımızın sorunlarını çok iyi biliyoruz. Sosyal Devlet ilkesi ile hareket ederek bunların giderilmesi için çalışmalarımızı büyük bir hassasiyetle sürdürüyoruz. Halkımız da bu çalışmalarda rol üstlenerek elini taşın altına koymalıdır. Engelli bireylerimizin toplumla bütünleşmelerini sağlamak için özveri ile çalışmalıyız. Tüm engelli vatandaşlarımızın bu anlamlı gün dolayısı ile huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat sürmelerini temenni ediyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404