akkurt 2

Osman Can’dan bir klip daha

Türkiye genelinde bir çok ilde, bir çok sanatçının klip çalışmalarına imza atan yönetmen Vedat İnce, en iddialı klipi Osman Can Üstündağla anlaşarak çekmeye başladı.

İstanbul’dan Körfez ilçeye Şehri Girdap ( NİKOMEDYA ) film çekmek için gelen yönetmen bir çok kral tv ve müzik kanallarında çektiği klip çalışmaları biliniyor. Vedat İnce en önem verdiği klip çalışmasına başladıklarını belirtti. İstanbul ve bir çok ilde büyük organizasyonlar da konser çalışmaları olan ve O ses Türkiye de sesini duyuran Osman Can Üstündağ tek şarkılık çalışmasıyla ve bomba bir şarkı ile müzik dünyasına giriyor. ( ER KİŞİ) isimli muhteşem şarkısına klip çekmek için yönetmen Vedat İnce ile anlaşan Can Üstündağ klip çalışmasının ardından çalışmasını bütün müzik kanallarında yakında ekranlar da olacağını ifade etti.

ÜSTÜNDAĞ KİM DİR?

Samsun Ladik’li olan Can Üstündağ 1990 doğumlu. 8 yıldır müzik dünyasında olup bir çok ünlü ve özel organizasyonlar da konser ve özel geceler de sahne aldı. İstanbul Tuzlada ikamet eden Osman Can Üstündağ bekar ve ( ER KİŞİ ) Albümüyle halkın sevgisiyle buluşmak istiyor.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Sevil Arli - 18 Aralık 2014 02:55
Bol sanslar, basarinizin daim olmasini dilerim... ;-)
Kerem Şahin - 17 Aralık 2014 15:47
Başarılarınızın devamını dilerim

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404