Sakarya Aydınlar Ocağı kahvaltısı Has Bahçe’de Yapıldı

Sakarya Aydınlar Ocağı üyeleri geleneksel sabah kahvaltılı sohbet buluşmasını Hasbahçe Restoranda gerçekleştirdi.

Sakarya Aydınlar Ocağı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Kemal Cerrahoğlu açış konuşmasında, bu gibi toplantılarla birlik ve beraberliğimiz gelişmektedir diyerek eşleriyle birlikte gelen misafirlere teşekkür etti. Dr. Abdullah Arslantürk’ün “Beslenme Bozukluğu Obezite ve Neden Olduğu Hastalıklar” konusunda bilgi verdiği toplantıya; Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kemal Cerrahoğlu, Prof. Dr. A. Vahit İmamoğlu, Prof. Dr. Recai Coşkun, Doç. Dr. Ahmet Ayar, Yrd. Doç. Dr. Selçuk Ural, Yrd. Doç. Dr. Türker Fedai Çavuş, Orman Mühendisi Haluk Güler, Emekli Sakarya 1. Ağır Ceza Mahkemesi BaşkanıAhmet Akyüz,Sakarya İnternet Yayıncıları Derneği Başkan VekiliFehmi Duman, Doç. Dr. Ahmet Faruk Kılıç, İşadamı Hüseyin Ayar, SAÜ Öğretim Görevlisi Adem Arı, Mustafa Arslantürk, Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Pehlivan, İnşaat Mühendisi Cengiz Arslan ve eşleri katıldı.

Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kemal Cerrahoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltıya İzmit’ten Kocaeli Aydınlar Ocağı İlim ve İstişare Kurulu üyeleri Ahsen Okyar ve Hasan Uzunhasanoğlu ile Yalova Üniversitesi Öğretim görevlisi Yunus Özen’de iştirak etti.

Toplantı Kocaeli Aydınlar Ocağı İlim ve İstişare Kurulu üyesi Ahsen Okyar’ın, Dr. Abdullah Arslantürk’e hediyesini vermesi ile sona erdi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404