“Gelecek seçimlerde iktidarın en büyük alternatifi MHP”

Partililerle kahvaltıda buluşan MHP Başiskele İlçe Başkanı Muzaffer Yılmaz ilçedeki oy hedeflerinin 9-10 bin olduğunu belirterek, “Gelecek seçimlerde iktidarın en büyük alternatifi MHP olmuştur” dedi

MHP Başiskele İlçe Teşkilatı dün kahvaltıda bir araya geldi. Başiskele Babısefa Kafe’de gerçekleştirilen programa, MHP Başiskele İlçe Başkanı Muzaffer Yılmaz, İlçe Ocak Başkanı Enes Fırat, Bahçecik eski belediye başkanı İbrahim Gencer, eski MHP il başkanı Mustafa Gürsoy, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hanife Akyayla ve partililer katıldı. Programda yeni oluşacak ilçe yönetim listesi hakkında görüşler alındı ve kongre öncesi fikir alışverişinde bulunuldu.

“KONGREMİZE KİLİTLENDİK”

Kahvaltı sonrası konuşan Muzaffer Yılmaz, çok hassas ve şeffaf bir delege sistemi oluşturduklarını söyleyerek, "Oluşturmuş olduğumuz delegelerle birlikte 27 Aralık'ta yapacağımız kongremize kilitlenmiş durumdayız. Kongrenin ardından ilk hedefimiz 2015 seçimleri olacaktır. 2015 seçimlerinde mahalle mahalle, ev ev dolaşarak çalışacağız. Hedeflediğimiz oy, Başiskele için 9-10 bin oydur. Bunu başaracağımıza inanıyoruz. Hep birlikte çalışarak gayret edersek hedefimize ulaşabiliriz" dedi.

"İSTEYEN ADAY OLABİLİR"

Sözlerini sürdüren Yılmaz, "İsteyen partili arkadaşlarımız kongrede aday olabilir. Bizim buna bir itirazımız yoktur. Eğer aday olup da kazanan birisi de olursa bizler partililer ona biat eder ve partimiz için üzerimize düşen ne varsa onu yaparız. Bizim için önemli olan partimizin başarılı olmasıdır. Kim bu partiye daha fazla hizmet edeceğine inanıyorsa aday olabilir, başımızın üstünde yeri vardır" şeklinde konuştu.

“AKP'DEN İSTİFA EDEREK

MHP’YE GELİYORLAR”

Muzaffer Yılmaz son olarak, "Her gün AKP'den istifa ederek MHP'ye katılmak isteyen insanlar bana geliyor ve MHP'de siyaset yapmak istediklerini söylüyorlar. Bu da gösteriyor ki gelecek seçimlerde iktidarın en büyük alternatifi MHP olmuştur. Bunun farkında olan biz MHP'liler de daha fazla çalışma ve gayret içerisinde olarak partimizin başarısı için öncelikle kendimize güvenmeli ve daha fazla çalışmalıyız" dedi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404