Gölcük Belediyesi lastik iş

Kazakistan fırsatını kaçırmayın

Bayındırlık ve Madencilik Grubu’nun yer aldığı 1. Meslek Komitesi’nin sektör toplantısına katılan KOTO Başkanı Murat Özdağ, 100 bin kişilik şehir kurma hazırlığında olan Kazakistan’ın 22-23 Aralık tarihlerinde projeleriyle odaya geleceğini vurgulayarak, “Kazakistan’a açılmak isteyenler için önemli fırsat” dedi

Kocaeli Ticaret Odası 1. Meslek Komitesi (Bayındırlık ve Madencilik Grubu) sektör toplantısında bir araya geldi. Komite başkanı Sıtkı Demir’in, komite üyeleri; Erkan Karacan, Mustafa Yılmaz, Volkan Kavşut, Avni Arıcan ve Erol Ergün ile birlikte ev sahipliği yaptığı sektör toplantısına Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ da katıldı. Yaklaşık 50 firma temsilcisinin yer aldığı toplantı; tanışma, sorunların tespiti ve çözümü noktasında oldukça verimli geçti.

HAZIRLIKLI GELECEKLER’

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren KOTO Başkanı Murat Özdağ, Kazakistan’da 100 bin kişilik şehir kurulacağını ve Kazak heyetin yatırımcı görüşmeleri gerçekleştirmek üzere 22-23 Aralık tarihleri arasında Kocaeli Ticaret Odası’na geleceğini belirterek, “Çok hazırlıklı gelecekler. Ülkedeki yatırım alanlarını, maliyetleriyle birlikte görme imkanı sunacağız. Firmalarımızı bur fırsatı kaçırmamaya davet ediyorum” dedi.

ALTYAPI, İNŞAAT, HİZMET SEKTÖRÜ

Kazak heyetin özellikle; altyapı, baraj, gölet, arıtma tesisi inşaatı, üstyapı, köprü, stadyum devlet yapıları inşası, projelendirme, inşaat makineleri ile hizmet sektöründe yatırımcı aradıklarını dile getiren Başkan Özdağ’ın konuşmasının ardından Komite Başkanı Sıtkı Demir grubuna hitaben ‘hoş geldiniz’ konuşması yaptı. Toplantı, sektöre dair değerlendirmelerle sona erdi.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404