Gölcük Belediyesi lastik iş

İzmitli muhtarlara müjde

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş’ı, Tepecik Mahalle Muhtarı Güngör Saner’, Kemalpaşa Muhtarı Engin Çevrim ve Hacıhasan Muhtarı Ömer Uzun’u ayrı ayrı ziyaret ederek muhtarlara yönelik yeni dönem hizmetlerinin müjdesini verdi.

 MUHTARLAR GÖZÜMÜZ KULAĞIMIZ

Ziyaretlerde konuşan Başkan Doğan “Muhtarlarımız bizim mahallelerde gözümüz kulağımız. Halkımızın da en yakın başvuracağı mülki yetkililerdir. Bu anlamda onları çok önemsiyoruz. Bu önemi sadece sözde değil yapmış olduğumuz uygulamalarımızla da gösteriyoruz. Bunun en güzel örneği olan ilk defa belediyemizde kurmuş olduğumuz Muhtar Masamız 5,5 yıldır hizmet veriyor. 30 Mart yerel seçimleriyle köylerimizin de sorumluluğumuza girmesiyle 102 muhtarlığımız oldu. Artık daha geniş bir aileyiz. Periyodik olarak yapmış olduğumuz mahalle gezilerimizde muhtarlarımız bizim en önemli danışmanımız, yol göstericimizdir Hem muhtarlarımızın, hem mahallerimizin, hem de halkımızın sorunlarını muhtarlarımızla birlikte çözüyoruz. Bu konuda özverili çalışmaları için Dernek Başkanımız ve yönetimine teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

DESTEK OLUNACAK

Yapmış olduğu ziyarette muhtarların istek ve sorunlarını konuşacaklarını belirten Başkan Doğan aynı zamanda muhtarlara yönelik planladıkları hizmetlerinde müjdesini verdi. Yeni dönemde muhtarların elektrik, su ve telefon gibi masraflarının bir kısmına destek sağlayacaklarını belirterek, konuyla ilgili prosedür çalışmalarını tamamladıklarını söyledi.

YOLDAŞ “BAŞKANIMIZI BÜTÜN BELEDİYELER ÖRNEK ALMALI”

Doğan’ın derneklerine yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş “ Başkanımızla sık sık bir araya gelip mahallerimizin ve muhtarlarımızın sorunlarıyla ilgili görüşmeler yapıyoruz. Bu gün yine muhtarlarımız için bir araya geldik. Başkanımız sayesinde muhtarlarımıza yönelik Türkiye’ye örnek çalışmalar gerçekleştirdik. Bizlere yapmış oldukları destekler herkes tarafından bilinmektedir. Ben Türkiye’deki tüm belediye başkanlarının başkanımızı örnek almaları gerektiğine inanıyorum. Bizlere vermiş oldukları desteklerden dolayı kendileri tekrar tekrar teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404