Vatandaş Anlatıyor, Başkan Dinliyor

Yönetim anlayışında ´önce insan´ prensibiyle hareket eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, geleneksel olarak düzenlenen Halk Günleri toplantılarına devam ediyor.

Yerinde Tespit Yerinde Çözüm

Yerinde Tespit Yerinde Çözüm anlayışı ile toplantılarını sürdüren Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Çarşamba günleri belediyenin kapıları vatandaşlara açıyor. Vatandaşların istek ve taleplerini dinleyerek çözüm üreten Başkan Baran, “Körfez’i vatandaşlarımızla birlikte yönetiyoruz” dedi.

Vatandaş Başkan Baran ile Doğrudan Görüşüyor

Katılımcı bir yerel yönetim için düzenlenen "Halk Günü" nde vatandaşlar Körfez Belediyesinde güler yüzle ağırlanıyor, belediye personeli tarafından kendilerine çeşitli ikramlar sunuluyor. Halk Günü’ne katılan vatandaşlar, belediye ile ilgili talep, istek ve önerilerini doğrudan Belediye Başkanı İsmail Baran’a anlatma imkânı buluyor.

Öncelik İnsan

Başkan Baran’ın halk günü toplantısına ilgi büyüktü. Vatandaşların istek ve taleplerini tek tek dinleyen ve çözümü için gerekli girişimlerde bulunan Başkan Baran, vatandaşların taleplerini çözüme ulaştırabilmek için ellerinden gelen hassasiyeti göstereceklerini ifade etti. İnsan merkezli bir hareket kabiliyeti ile kentin yarınlarına hizmet taşıyabilir, ölümsüz eserler bırakabiliriz, diyen Başkan Baran “Vatandaşlarımızın sorunlarını bire bir dinleyip çözüm üretebileceğimiz bu toplantıları düzenli olarak gerçekleştirmeye gayret ediyoruz” dedi.

Körfezli vatandaşlarla her fırsatta birlikte olan Başkan Baran bugüne kadar birçok etkinlik düzenledi. Başkan Baran bazen halk meclislerinde, bazen kahvaltılı sabah toplantılarında, pikniklerde, düğünlerde, cenazelerde, vatandaşların iyi-kötü günlerinde yanlarında olmaya gayret ediyor. Halk tarafından da büyük destek gören Başkan Baran yaptığı çalışmalar ve hizmetler Körfezliler tarafından takdirle karşılanıyor.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404