Haydar Bulut, muhtarları ağırladı

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un öncülüğünde gerçekleşen ve merkez mahalle muhtarlarının katıldığı istişare toplantısı son derece verimli geçti. İlçedeki sorunları el birliğiyle aşacaklarını belirten Başkan Bulut, “Muhtarlarımız bizim gözümüz, kulağımız” dedi

İstişare toplantıları devam ediyor

Derince’deki sorunların daha hızlı çözüme kavuşturulması noktasında muhtarlarla istişareye büyük önem veren ve aylık toplantılar düzenleyen Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, ilçedeki muhtarları bu kez makamında konuk etti. Başkan Bulut’un ev sahipliğinde gerçekleşen görüşmeye Çınarlı Mahalle Muhtarı İbrahim Sümer, Deniz Mahalle Muhtarı Seçkin Altan, Dumlupınar Mahalle Muhtarı Hayri Çelikkol, Fatih Mahalle Muhtarı Şenay Mengünoğul, İbni Sina Mahalle Muhtarı Ömer Karadeniz, Mersincik Mahalle Muhtarı Ömer Ok, Sırrıpaşa Mahalle Muhtarı Hülya Yıldırım, Yavuz Sultan Mahalle Muhtarı Ali Cenk Akgün ve Yenikent Mahalle Muhtarı Asuman Ekerer katılırken, Çenedağ Mahalle Muhtarı Osman Koçyiğit ise mazereti nedeniyle toplantıya iştirak edemedi.

“Birlikte hareket etmeliyiz”

Göreve başladığı tarih itibariyle muhtarlarla istişareye özen gösteren ve belli periyotlarla toplantılar organize eden Başkan Bulut, Derince’deki sorunların çözümü noktasında muhtarlara da büyük bir görev düştüğünü ifade etti. Belediye yönetimi ve muhtarların birlikte hareket etmeleri gerektiğini söyleyen Başkan Bulut “Burada bulunan herkesin tek bir amacı var o da Derince halkına en güzel şekilde hizmet sunabilmek. Bu anlayışla hareket ettiğimiz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz bir problem kalmayacaktır. Şehrimize hizmet noktasında muhtarlarımız bizim gözümüz, kulağımız. Muhtarlarımızın da katkılarıyla Derince’mizi Yeni Türkiye vizyonuyla daha da güzelleştireceğiz” dedi. İlçedeki rutin çalışmalar ve 2015 yılında uygulamaya konulacak projelerin de değerlendirildiği toplantıda muhtarlar da söz alarak mahallelerindeki öncelikli taleplerini aktardı.

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404