AKP Başiskele adayı Şahin Talus oldu

AKP'de bir türlü açıklanamayan Başiskele ilçe başkanlığı için Şahin Talus adayı olarak gösterildi.

AKP Başiskele ilçe adayı olarak mali işlerden sorumlu il başkan yardımcısı Şahin Talus gösterildi. AKP il binasındaki toplantıda başkan Mahmut Civelek Başiskele adayını, belediye başkanı Hüseyin Ayaz, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Başiskele Kadın Kolları Başkanı Hacer Çakır Başoğlu’nun da katıldığı toplantıda açıkladı.

SON İLÇEYİ AÇIKLADI

AKP il başkanı Mahmut Civelek ilçelerden sonuncusu olan Başiskele ilçe başkan adayını açıkladı. İl binasında yapılan basın açıklamasıyla Şahin Talus Başiskele ilçe başkan adayı olarak gösterildi. Bununla alakalı Civelek şunları söyledi: "11 ilçemizde de tek liste olarak kongreye gittik. Gebze'de sadece iki aday çıktı ama bizler onu da nazar olarak görüyoruz. Girdiğimiz bütün kongrelerden güçlenerek ve tazelenerek çıktık.

"2015 SEÇİMLERİNE TAZE KAN"

Yeni kurdukları yönetimler ile birlikte 2015 seçimlerine daha da güçlenerek gideceklerini söyleyen civelek, "ilçelerimizde bazı adaylarımızı değiştirdik. Bütün ilçe başkanı arkadaşlarımız şunu çok iyi biliyor ki, bu koltuklar hake dilen makamlar değil, görev ve sorumluluklarımızı yerine getirdiğimiz alanlardır. Bütün seçimlerde en çok oy aldığımız ilçe konumunda. Genel merkezimizle yapmış olduğumuz istişareler neticesinde Şahin Talus üzerinde karar kıldık. Bu işler gerçekten nasip işidir, nasipten öteye köy yoktur. İnşallah Başisekele'de Şahin kardeşimizle başarımızı arttırarak devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

"SİYATE BAŞİSKELEDE BAŞLADIM"

2007 yılında bürokrasiyi bırakarak siyasete Başiskele'de başladığını söyleyen Talus, "Siyasete başladığım ilçe olan Başiskle'ye aday gösterilmekten dolayı son derece gururluyum, mutluyum. Tabi ki il yönetiminden ayrılmak bizlere duygusal anlamda zor gelse de, çok uzağa gitmiyorum. Başiskele'de görev yapacak olmaktan dolayı çok memnun oldum "şeklinde konuştu

Yorum Yaz

Adınız:
Yorumunuz:
Yorumlar, okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

SON KOCAELİ GAZETESİ

Tel: 0532 415 9404